KONST / Litografier / Grafiskt blad 11197128
nr 1119 7128
Grafiskt blad
efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad, bladets mått: 35x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:59:13
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)